Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Skelbiamas 2023 metų nevyriausybinių organizacijų socialinės veiklos projektų finansavimo konkursas

 2022-11-29

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia 2023 metų Socialinės veiklos projektų finansavimo iš Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšų konkursą ir kviečia teikti paraiškas nevyriausybines organizacijas (toliau – NVO), veikiančias socialinėje srityje.

Konkurso tikslas - plėsti Druskininkų savivaldybės bendruomenėje teikiamų socialinių paslaugų pasiūlą, mastą ir prieinamumą, kurti palankią aplinką NVO veiklai.

Paraiškų priėmimo terminas – iki 2022 m. gruodžio 12 d. 24:00 val.

Socialinės veiklos projektų finansavimo konkurso nuostatus, paraiškos formą ir deklaracijos formą rasite čia arba Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkusavivaldybe.lt reklaminiame skyrelyje „Savivaldybės remiami projektai“.

Čia rasite Tvarkos aprašo pakeitimus 2023 metams.

Paraiška ir prie jos pridedami dokumentai turi būti pateikti el. paštu [email protected] ne vėliau nei iki 2022 m. gruodžio 12 d. 24.00 val., laiško eilutėje „Tema“ įrašius konkurso pavadinimą „Socialinės veiklos projektų konkursui“. Dokumentai turi būti pateikiami vienu elektroniniu laišku, naudojant specialias didelės apimties byloms siųsti pritaikytas programas ir (ar) mainavietes internete.

Iki paskutinės paraiškų pateikimo darbo dienos pabaigos su konkursu susijusiais klausimais konsultacijas teikia Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Bronė Petrikienė, tel. 8 313 55744, [email protected] ir vyriausioji specialistė Asta Lukšienė, tel. 8 313 52543, el. p. [email protected]

Plačiau >

"Žaliasis taškas" kviečia įvairaus amžiaus mokinius dalyvauti nemokamose kūrybinėse dirbtuvėse

 2022-11-29

Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje "Žaliasis taškas" su aplinkosaugine iniciatyva "Kita forma" kviečia įvairaus amžiaus mokinius dalyvauti nemokamose kūrybinėse dirbtuvėse. 

Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija: NPD: kas, kiek ir kaip?

 2022-11-29

Kas yra NPD?

Neapmokestinamais pajamų dydis (NPD) – tai fizinio asmens pajamų dalis, kuri neapmokestinama gyventojų pajamų mokesčiu. Prieš išskaičiuojant gyventojų pajamų mokestį, ji yra atimama iš gyventojo pajamų sumos.

Koks yra NPD?

Šiuo metu maksimalus mėnesio NPD yra 540 eurų. Nuo 2023 m. sausio 1 d. NPD didėja iki 625 eurų. Naujausią aktualią informaciją apie šiuo metu taikomą NPD ir jo apskaičiavimo formulę visada galima rasti VMI internetinėje svetainėje www.vmi.lt.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti renginyje

 2022-11-28

Plačiau >

Leipalingyje - padėkos vakaras IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ

 2022-11-25

Plačiau >

Kalėdų kryptis – Druskininkai

 2022-11-25

Kamščiai gatvėse? Purvini šaligatviai? Nėra vietos automobiliui pastatyti, o dar ir mokėti reikia? Eilės prekybos centruose? Amžinas skubėjimas, bėgimas, vėlavimas? Jei nors į du teiginius atsakėte teigiamai, tuomet kuo skubiau belieka rinktis mūsų šventinį pasiūlymą – „Kalėdų kryptis – Druskininkai“.

Rinkitės: spūstys ir eilės ar ramus švenčių laukimas?

„Tikrai, mūsų kurorte jokių spūsčių, automobilius parkuojame nemokamai, viskas pasiekiama pėsčiomis, grožintis šventiniais kurorto papuošimais, tyla ir jauki ramybė laukiant didžiųjų metų švenčių, – šypsosi Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. – Dovanas artimiesiems čia išsirinksite vienetines, sukurtas kurorto menininkų, ramiai pasivaikščiosite, pasilepinsite SPA procedūromis ir gardžiai pavalgysite kavinėse be jokių eilių! Viską darome, kad mūsų gyventojai, namo sugrįžtantys šeimos nariai ir visuomet laukiami miesto svečiai pasitiktų gražiausias metų šventes be jokio streso, su gera nuotaika ir išsineštų įsimintinus įspūdžius.”

Plačiau >

Druskininkų delegacija turizmo inovacijų ir gerosios patirties sėmėsi Dubajuje

 2022-11-25

Lapkričio 14-19 dienomis druskininkiečių delegacija – Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA vadovai, valdybos nariai, Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė – lankėsi itin moderniai turizmo infrastruktūrą vystančiame Dubajuje ( Jungtiniai Arabų Emyratai), kur susipažino su turizmo srities inovacijomis.

Centrui AQUA įsigijus strateginį kurorto objektą  - Snow Areną, nuspręsta susipažinti su techninėmis ir technologinėmis inovacijomis, skirtomis vandens parkams ir slidinėjimo trasoms, siekiant jas pritaikyti Druskininkuose.

Plačiau >

Šventėje „Metų ūkis 2022“ padėkota Druskininkų krašto ūkininkams

 2022-11-24

Lapkričio 22 dieną Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio organizuotoje žemdirbių šventėje padėkota Druskininkų krašto ūkininkams ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai.

Šventės pradžioje Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio pirmininkas Antanas Vailionis apžvelgė praėjusius metus bei padėkojo Druskininkų savivaldybės vadovams, specialistams, Leipalingio seniūnijai už pagalbą ūkininkams.

Visus šventės dalyvius pasveikino, ūkininkams padėkas ir apdovanojimus įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Džiaugiuosi matydamas, kaip Druskininkų krašto ūkininkai rūpinasi savo ūkiais, atnaujina darbu reikalingą techniką, prižiūri aplinką, domisi naujausiomis technologijomis ir tą meilę darbui perduoda iš kartos į kartą. Ūkininkauti mūsų krašte nėra lengva – tai sunkus darbas, todėl labai vertinu ir gerbiu kiekvieno iš jūsų įdirbį. Smagu, kad galime susitikti, bendrauti, aptarti, su kokiais sunkumais susiduriate, kaip mes, savivaldybė, galime jums padėti. Ačiū už jūsų aktyvumą, darbą, gaminamą kokybišką produkciją“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti knygos pristatyme

 2022-11-24

Plačiau >

Meno mokyklą papuošė dar vienas vitražas

 2022-11-24

Druskininkų miesto muziejus, kaip kultūrinio paveldo puoselėtojas, akcentuodamas profesionalaus meno svarbą ir tęsdamas pradėtą vitražo meno sklaidą bei profesionalių menininkų indėlį vaikų ir jaunimo kultūrinio ugdymo procese, jau aštuntą kartą organizavo vitražo simpoziumą „Čiurlionio atspindžiai 2022“.

Kaip ir kasmet buvo kviečiami 4 profesionalūs vitražo dailininkai, LDS nariai, į 5 dienų trukmės kūrybinę stovyklą Druskininkuose. Čia jie kūrė vitražo eskizus Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklai. Šiemet buvo kviečiami Konstantinas Eugenijus Šatūnas, Bronius Bružas, Daina ir Artūras Rimkevičiai. Konkursą laimėjo šeimos duetas Daina ir Artūras Rimkevičiai, kurie sukūrė bendrą vitražą „Čiurlionis „Pelėdų kalne“.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.