Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Informacija gyventojams, gaunantiems ES paramą

 2020-08-03

Nuo š. m. rugpjūčio 11 d. iki rugpjūčio 21 d. labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ dalins ES paramą maisto produktais nepasiturintiems Druskininkų savivaldybės gyventojams. Atsiimti produktus kviečiami pateikusieji prašymus iki š. m. liepos 14 d.

Dėl koronaviruso gyventojams privaloma dėvėti kaukes ar kitaip dengti veidą ir nosį, būti su pirštinėmis ir laikytis saugaus bent 2 metrų atstumo.

 Parama dalinama:

      ·         Druskininkuose, Baravykų g. 1 – š. m. rugpjūčio 12, 13, 17, 19, 20 d. 17.00-19.00 val.

      ·         Viečiūnų mstl., Jaunystės g. 17 – š. m. rugpjūčio 11, 18 d. 17.00-18.30 val.

      ·         Leipalingio mstl., Alėjos g. 3 – š. m. rugpjūčio 14, 21 d. 16.30-18.30 val.

Telefonai pasiteiravimui: LPF „Maisto banko“ atstovo tel. 8 615 13461; Socialinės paramos skyriaus tel.  8 313 52543

Plačiau >

Svarbi informacija: atvykstant į gyventojų priėmimą Druskininkų savivaldybėje būtina dėvėti kaukę

 2020-08-03

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, Sveikatos apaugos ministerija (SAM) nuo rugpjūčio 1 dienos atnaujino darbo organizavimo sąlygas valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose bei jų valdomose įmonėse.

Nuo šiol priimant lankytojus ir teikiant jiems paslaugas kaukių dėvėjimas yra privalomas. Nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – veido kaukes, respiratorius arba kitas priemones – turi dėvėti ir įstaigų darbuotojai, ir jų klientai (vaikams iki 6 metų šis reikalavimas negalioja). 

Tam, kad užtikrintume Druskininkų savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojų ir klientų saugumą, prašome gyventojų į konsultaciją dėl jiems aktualių klausimų užsiregistruoti iš anksto tel. :  

Druskininkų savivaldybės administracija - (8313) 51517.

Viečiūnų seniūnija – (8313) 47 917

Leipalingio seniūnija – (8313) 43 360

Plačiau >

Atnaujintas sąrašas valstybių, iš kurių grįžus būtina 14 dienų izoliacija

 2020-08-03

Penktadienį, liepos 31 d., atnaujintas labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) paveiktų šalių sąrašas, kuris įsigalioja pirmadienį, rugpjūčio 3 dieną. Paveiktomis teritorijomis laikomos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per paskutines 14 dienų viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Užsienio šalių piliečiams, atvykstantiems iš šalių, kur sergamumo rodiklis viršija 16, privaloma 14 dienų izoliacija, o atvykusiems iš trečiųjų šalių, kurios įtrauktos į paveiktų šalių sąrašą, – privaloma ir izoliacija, ir tyrimas dėl koronaviruso infekcijos. Izoliavimo patalpas, transportavimą į izoliavimo patalpas, transportavimo į tyrimo dėl koronaviruso infekcijos paėmimo vietą ir tyrimus koronaviruso infekcijai nustatyti užsieniečiams, atvykusiems į Lietuvą darbo reikalais arba su specialiais leidimais, privalo užtikrinti ir apmokėti darbdavys, kviečiantysis asmuo, arba pats užsienietis.

Lietuvos piliečiams, grįžusiems iš šalių, kur sergamumo rodiklis viršija 16, privaloma 14 dienų izoliacija.

Plačiau >

Druskininkai laukia laivybos kelio Nemune atkūrimo

 2020-07-31

Vakar Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas dalyvavo Vidaus vandenų kelių direkcijos ir Susisiekimo ministerijos organizuotame pasitarime dėl spartaus laivybos upių kelių gaivinimo visoje Lietuvoje, sparčiai investuojant į Nemuno, Neries, Nevėžio ir kitus vandens kelius.

Per artimiausius trejus metus, investavus daugiau kaip  30 mln. eurų, būtų atgaivinta krovininė laivyba Nemunu maršrutu Kaunas-Klaipėda, suaktyvėtų keleivinė ir pramoginė laivyba visoje Nemuno upėje, Kauno mariose ir Kuršių mariose.

Tai būtų didžiausios investicijos į Nemuną per pastaruosius 30 metų.

„Mums, kaip kurortui, šis sprendimas yra ypač reikšmingas, nes vandens keliai atvers naujas turizmo rinkas ir perspektyvas. Savivaldybės savo jėgomis nėra pajėgios sutvarkyti laivybos kelių, todėl laivyba Druskininkuose apima palyginti nedidelius plotus – pramoginiai laiveliai plukdo iki Meilės salos arba Liškiavos. O galėtume ir norėtume apimti kur kas didesnes teritorijas!  Išvalius Nemuną, pagilinu jo vagą, laivyba taptų daug perspektyvesnė: iš Druskininkų galėtume pasiekti Kauno marias, Kuršių marias, vandens keliai Druskininkus sujungtų ir su Gardinu bei Augustavu“ – po susitikimo sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Būsimieji žemės ūkio specialistai skatinami valstybinėmis stipendijomis

 2020-07-31

Atsižvelgdama į ekspertų teikiamus duomenis ir agroverslo įmonių reiškiamą nerimą dėl nuolatinio darbuotojų stygiaus, LR Vyriausybė priėmė nutarimą nuo šio rugsėjo kiekvieną mėnesį skirti 200 eurų dydžio stipendijas pirmakursiams, įstojusiems į studijų programas, kurių veikla susijusi su žemės ūkiu. Stipendijas gaus į valstybės finansuojamas vietas įstoję studentai, studijuojantieji be akademinių skolų.

Žemės ūkio ministerija stipendijas skiria studentams, pasirinkusiems šias Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos studijų programas: „Agronomija“, „Maisto kokybė ir sauga“, „Vandens ir žemės inžinerija (akvakultūros inžinerijos, hidrotechnikos bei žemėtvarkos specializacijos)“ bei „Žemės ūkio mechanikos inžinerija“.

Plačiau >

Kartu su COVID-19 užsikrėtusiu lazdijiškiu autobusu važiavusių druskininkiečių koronaviruso testai – neigiami

 2020-07-30

Informuojame, kad praėjusią savaitę iš Kauno autobusu kartu su  COVID-19 užsikrėtusiu Lazdijų rajono gyventoju vykusių leipalingiečių COVID-19 testų rezultatai yra neigiami.

Laikantis visų Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro  reikalavimų,  minėti asmenys ir toliau tęsia saviizoliaciją.

Baigiantis saviizoliacijos laikui jiems dar kartą bus atlikti pakartotiniai COVID-19 testai.

Plačiau >

Informacija dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos vizito Druskininkų savivaldybės administracijoje

 2020-07-29

Liepos 28 dieną, antradienį,  Druskininkų savivaldybės administracijoje lankėsi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai.

Vizito tikslas buvo gauti su Turistų g. 13,  Druskininkuose, buvusiu objektu susijusius dokumentus, kuriuos savivaldybės administracija jau ne vieną kartą buvo pateikusi  teismams, įvairioms valstybės institucijoms, įskaitant ir pačią STT.

Pareigūnams buvo perduoti visi prašyti dokumentai tikintis, kad jie bus dar kartą išnagrinėti.

Druskininkų savivaldybės administracija dirba įprasta tvarka. 

Plačiau >

Nuo rugpjūčio 1 dienos veido kaukės vėl bus privalomos parduotuvėse ir paslaugų teikimo vietose

 2020-07-29

Nuo šeštadienio, rugpjūčio 1 d., apsaugines veido kaukes vėl bus privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Tokios prievolės neturės viešojo maitinimo įstaigų ir kultūros bei sporto renginių lankytojai. Taip pat bus numatytos išimtys toms paslaugoms, kurios negali būti suteiktos dėvint kaukę (pvz., barzdos skutimui).

Plačiau >

Mokyklų lauko ir vidaus erdvių atnaujinimui savivaldybė skyrė šiek tiek daugiau kaip 30 tūkst. eurų

 2020-07-29

Praėjusią savaitę savivaldybės vadovai ir „Ryto“ gimnazijos, „Atgimimo“ ir Saulės mokyklų, Viečiūnų bei Leipalingio progimnazijų, Švietimo centro atstovai aptarė mokyklų lauko ir vidaus erdvių atnaujinimo idėjas, kurios galėtų būti įgyvendintos dar šiais metais, bei jų įgyvendinimo kaštus.

„Birželį kreipiausi į mokinius ir kviečiau pasidalinti mintimis, kaip būtų galima pagerinti ir pakeisti mokyklų erdves. Mūsų jaunimas labai aktyvus ir kūrybiškas – buvo pateikta apie 50 idėjų: nemažai jų vienaip ar kitaip pasikartojo – pavyzdžiui gimnazijos mokiniai norėjo, kad būtų atnaujintas vidinis kiemas, Viečiūnų progimnazijos mokiniai svajojo apie atnaujintas lauko poilsio erdves. Todėl kartu su mokyklų vadovais atrinkome idėjas, kurias su palyginti nedideliu biudžetu spėsime įgyvendinti dar šiais metais – grįžtančių po vasaros atostogų mokinių mokyklos lauks atsinaujinusios“, -  sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Istorinė diena Druskininkuose: ESO atidarė pastovią SGD išdujinimo stotelę

 2020-07-29

Liepos 29 d. Druskininkuose pradėjo veikti nuolatinė suskystintų gamtinių dujų (SGD) išdujinimo stotelė, kuri šio Lietuvos kurorto vartotojams užtikrins nepertraukiamą gamtinių dujų tiekimą ir skirstymą. Iki šiol Druskininkų gyventojai gamtinėmis dujomis buvo aprūpinami per laikiną, nuo 2017 m. rudens veikusią SGD dujų stotelę.

„Pradėjusi veikti nuolatinė SGD išdujinimo stotelė reiškia naują etapą ir teigiamus pokyčius visiems Druskininkų gamtinių dujų vartotojams. Šis įgyvendintas didelės svarbos projektas užtikrins maksimalų dujų tiekimo patikimumą ir saugumą Druskininkuose, kur gamtinių dujų skirstymo tinklas nėra sujungtas su gamtinių dujų perdavimo ar skirstymo sistema“, – teigia ESO generalinis direktorius Mindaugas Keizeris. 

Bendra nuolatinės Druskininkų SGD išdujinimo stotelės įrengimo vertė siekia 2,86 mln. eurų.

„Nuolatinė suskystintų gamtinių dujų stotelė įtvirtins Druskininkų energetinę nepriklausomybę ir užtikrins, kad Druskininkų kurortas tikrai nebus energetinė sala, kad kaip ir visos Lietuvos vartotojai, galėsime dujas ir toliau pirkti pasirinkdami konkurencingiausias kainas siūlančius tiekėjus. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio reikšmingo projekto“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.