Santuokų vietos Druskininkuose

Druskininkų savivaldybės administracijoje Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje. Įtvirtinti santuoką galite 2023 m. atnaujintose Druskininkų savivaldybės patalpose.

Druskininkų miesto muziejus. Druskonio ežero pakrantėje esantis Druskininkų miesto muziejus, dar kitaip vadinamas vila „Linksma“. Miesto muziejus – gražiausias ir puošniausias pastatas, turintis didžiausią istorinę kraitę. Jaunavedžiai čia ne tik įteisina savo meilę, bet ir renkasi kaip vietą fotosesijai.
Leipalingio dvaras. 16 a. menantis dvaras – puikus pasirinkimas norintiems romantiškos ir elegantiškos šventės.  Dvare galima surengti ir edukacines programas, mokytis autentiškų šokių, tad pramogos ir gera nuotaika vestuvininkams garantuota.
Karolio Dineikos Sveikatingumo parkas. Prieš dvejus metus vartus atvėręs atnaujintas parkas – ypatingą aurą turinti vieta.  Šimtametis parkas apsuptas pušynų, apsodintas gėlynais, o jo viduryje esanti nedidelė pakyla puikiai tinka vestuvių ceremonijai.
Žiemos pramogų kompleksas Snow Arena. Ekstremalių pojūčių gerbėjai santuokos ceremonijai gali pasirinkti Snow Areną, o vestuvių svečius pakviesti į 50 metrų aukštyje įsikūrusį Aero Gallery restoraną. Kad būtų dar įspūdingiau, į ceremonijos vietą jaunavedžiai iš kurorto centro galėtų keltis Lynų keliu.
220 tūkstančių narcizų jūra. Balandžio mėnesį Druskininkuose vilnija įspūdinga, vienintelė tokia Lietuvoje šimtatūkstantinė narcizų jūra. Tai – iš tiesų neeilinė, įspūdinga vieta šventinei ceremonijai.
Grožio šaltinis. Šventės ceremonijai jaunavedžiai renkasi ir ant Nemuno upės kranto esančio Grožio šaltinio prieigas. Sūriausio ir giliausio Druskininkų mineralinio vandens gręžinio vieta iš tiesų unikali: mineralinis vanduo trykšta iš akmeninio bareljefo, kurį puošia išskirtinės skulptūros. 
SPA Flores. Magiška Tolimųjų Rytų ramybe alsuojančiame ir prabangia elegancija dvelkiantis pramogų ir poilsio kompleksas - nuostabi vieta Jūsų šventinei ceremonijai. 
Druskininkuose gydyklų parke. Veikia nuostabus muzikinis fontanas, kuris sulaukia ne tik vietinių bet ir miesto svečių dėmesio. Tai ypač populiari ne tik susibūrimo vieta, bet ir prisiekti vienas kitam amžiną meilę. 
Meilės salos atodanga. Pasakojama, kad prieš daugiau nei šimtą metų Druskininkų jaunimas vasaros vakarais saloje kurdavo laužus, šokdavo ir dainuodavo. Pusiaunaktį merginos eidavo į vieną krantą, o vaikinai – į kitą. Jie plukdydavo pasroviui vainikus su degančiomis žvakelėmis ir savininko vardu. Ties salos pabaiga merginų ir vaikinų paleisti vainikai susitikdavo, juos išgriebdavo valtyse sėdintys stebėtojai, kurie ir skelbdavo "laimingas poras".
„LIETUVA - LEGENDA“.Yra galimybė santuoką registruoti prie skulptūros „LIETUVA - LEGENDA“ - monumentas, skirtas Lietuvai. Moters figūra su keturiais veidais simbolizuoja Dzūkiją, Suvalkiją, Aukštaitiją ir Žemaitiją.
Raigardo slėnis. Legenda pasakoja, kad slėnio vietoje kadaise buvo turtingas miestas Raigardas, kurio gyventojai nuolat puotavo. Tai rami, kiek kitokie vieta įregistruoti santuoką.
Mergelių akys. Mažas pelkėtas ežerėlis, telkšantis pušynų apsuptoje dauboje. Ežerėlis sudarytas iš dviejų vandens telkinių, sujungtų sąsiauriu.  Iki Mergelių akių veda poilsinis takelis, rytiniame krante įrengtas lieptelis, ant kurio galima prisiekti meilę vienas kitam.

Pastaba: Vietos dekoravimu, muzikiniu fonu bei apsauga nuo lietaus rūpinasi jaunieji. Į santuokos registravimo vietą Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojai atvyksta patys.