Investuotojams

Druskininkai – didžiausias ir populiariausias, ištisus metus aktyviai veikiantis  Lietuvos kurortas. Tai, kad Druskininkai yra viena patraukliausių vietų Lietuvos ir užsienio turistams, patvirtina  naujausi oficialūs  Lietuvos statistikos departamento duomenys. Susigrąžinti sveikatą, atgauti jėgas, atgaivinti sielą ir kūną Druskininkuose padeda sanatorinis ir reabilitacinis gydymas, įvairių procedūrų kompleksai, SPA procedūros ir ypatingas kurorto klimatas.
Išskirtiniai objektai, tokie kaip „Lynų kelias“, žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“, Druskininkų ir sveikatinimo poilsio centras AQUA,  į Druskininkus pritraukia daugybę turistų. Druskininkai planuoja įgyvendinti ir kitus turizmui didelės reikšmės turėsiančius projektus. Šalia žiemos komplekso ,,Snow Arena'' bus įkurtas unikalus vandens ir pramogų centras, kuriame bus baseinai, poilsio oazė, paplūdimys, jūra ir kitos pramogos.,2025-ųjų pavasarį planuojamas Lietuvos kultūriniam turizmui svarbaus objekto  – Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų –  statybų užbaigimas.  Šiam objektui yra suteiktas regioninės reikšmės statusas. Druskininkų kultūros ir kongresų rūmai turės didelę įtaką turizmo srautų augimui – čia bus organizuojami tarptautiniai, didelio masto profesionalūs kultūriniai renginiai, patrauklūs ir Lietuvos, ir užsienio turistams. 

Aktyviai veikiantis Druskininkų Turizmo ir verslo informacijos centras įgyvendina projektus, skirtus suteikti reikiamą informaciją ir padėti tiems, kurie planuoja pradėti savo verslą, o Druskininkų savivaldybės administracijos įgyvendinami projektai kuria investuotojams patrauklią infrastruktūrą.
Druskininkų savivaldybė finansiškai remia smulkaus ir vidutinio verslo subjektus bei yra atvira naujų investuotojų pasiūlymams ir idėjoms. https://www.druskininkusavivaldybe.lt/lt/verslas/verslo-remimas

Plan.png

Idėjos investuotojams

Susipažinkite su ateityje planuojamais įgyvendinti projektais Druskininkuose

Nuotrauka Apklausai.jpg

Parduodamas / nuomojamas turtas

Išsami informacija apie parduodamus / nuomojamus savivaldybės objektus bei investicinius žemės sklypus

Mokesčiai.png

Mokesčiai ir lengvatos

Visa aktuali informacija susijusi su mokesčiais bei lengvatomis Druskininkų savivaldybėje

Atsakingas specialistas

Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja
Jurgita Rudienė
[email protected], +370 313 40 113