Viso įrašų: 359
2024-06-19
Aktuali informacija Druskininkų savivaldybės bitininkams

Druskininkų savivaldybė informuoja bitininkus, kad Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2024 m. birželio 5 d. įsakymu Nr. 3D-445 „Dėl žemės ūkio ministro 2008 m. birželio 26 d. įsakymo Nr. 3D-357 „Dėl Paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“ buvo pakeistos Paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklės (toliau – Taisyklės). Atkreipiame bitininkų dėmesį, kad 2024 m. parama už papildomą bičių maitinimą (įprastinį cukrų, ekologišką cukrų, invertuotojo cukraus sirupą) skiriama bičių laikytojams, kurie:

1. Nustatyta tvarka Ūkinių gyvūnų registre yra deklaravę savo laikomų bičių šeimų skaičių (ne daugiau kaip 150 bičių šeimų). Duomenis apie turimą bičių šeimų skaičių bičių laikytojai turi atnaujinti kasmet nuo rugsėjo 1 d., prieš teikdami paramos paraišką. Bičių laikytojams, laikantiems daugiau kaip 150 bičių šeimų, parama neskiriama.

2. Yra įsiregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre kaip valdos valdytojai arba partneriai.

3. Turi įprastinio, ekologiško cukraus, invertuotojo cukraus sirupo įsigijimo išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus.

4. Turi sertifikavimo institucijos išduotą sertifikatą ir ekologiško cukraus kokybės įrodymo dokumentus (ekologinės gamybos ūkio savininkams).

1 2 3 36 Pirmyn